"KLON" BABIMOST - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • "BŁĘKITNI" Toporów - "ZORZA - PORT 2000" Mostki 2:1
  • "ISKRA" Łagów - "RAKOVIA" Raków 4:1
  • "LECH" Sulechów - "KLON" Babimost 2:1
  • "MEWA" Cigacice - "SPARTA" Nietkowice 4:1
  • "BIZON" Wilkowo - "MEDYK" Cibórz 8:2
  • "ZJEDNOCZENI" Lubrza - "BŁYSKAWICA" Lubinicko 4:0
  • "SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp - "ZENIT" Ługów 1:2
  •        

Logowanie

Losowa galeria

KLON - ZORZA MOSTKI 03.04.2011
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 425, wczoraj: 228
ogółem: 1 257 461

statystyki szczegółowe

Odtwarzacz

Kadra » Szczegóły

« wróć

Gabała Andrzej

kadraPozycja na boisku: obrońca
Data urodzenia: 1984
Numer na koszulce: 19

wychowanek LKS "KLON" Babimost

od II rundy sezonu 2005/ 2006 - LKS "SOKÓŁ-ORKAN" Chobienice

od I rundy sezonu 2009/2010 - LKS "KLON" Babimost



Statystyki rozegranych spotkań


Spotkanie Typ Czas Oc. K. Br. As. Z.M. Kartki
"RAKOVIA" Raków - "KLON" Babimost L 90' 0 Kapitan drużyny - - - -
"KLON" Babimost - "BIZON" Wilkowo L 90' 0 - - - -
"SPARTA" Nietkowice - "KLON" Babimost L 90' 0 - - - -
"KLON" Babimost - "ZJEDNOCZENI" Lubrza L 90' 0 - - - -
"ZORZA-PORT 2000" Mostki - "KLON" Babimost L 90' 0 - - - ż 
"KLON" Babimost - "SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp L 90' 0 - - - ż 
"ZENIT" Ługów - "KLON" Babimost L 90' 0 - - - -
"KLON" Babimost - "BŁĘKITNI" Toporów L 90' 0 - - - -
"BŁYSKAWICA" Lubinicko - "KLON" Babimost L 90' 0 - - - -
"KLON" Babimost - "MEWA" Cigacice L 90' 0 - - - -
"KLON" Babimost - "ISKRA" Łagów L 65' zmiana 0 - - - -
Podsumowanie 965' 1 0 0 0 ż 2 cz 0

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama

Buttony

Ostatnie spotkanie

"LECH" Sulechów "KLON" Babimost
"LECH" Sulechów 2:1 "KLON" Babimost
2017-11-12, 14:00:00
    relacja »

Najbliższe spotkanie

"DRZONKOWIANKA" Racula "KLON" Babimost
mecz towarzyski
"DRZONKOWIANKA" Racula   "KLON" Babimost
2018-02-17, 13:00:00

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
"BŁĘKITNI" Toporów 2:1 "ZORZA - PORT 2000" Mostki
"ISKRA" Łagów 4:1 "RAKOVIA" Raków
"LECH" Sulechów 2:1 "KLON" Babimost
"MEWA" Cigacice 4:1 "SPARTA" Nietkowice
"BIZON" Wilkowo 8:2 "MEDYK" Cibórz
"ZJEDNOCZENI" Lubrza 4:0 "BŁYSKAWICA" Lubinicko
"SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp 1:2 "ZENIT" Ługów

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14