"KLON" BABIMOST - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • "SPARTA" Nietkowice - "BIZON" Wilkowo 6:0
  • "SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp - "VICTORIA" Szczaniec 1:0
  • TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra - "ZENIT" Ługów 6:4
  • "DRZONKOWIANKA" Racula - "ZJEDNOCZENI" Lubrza 6:1
  • "MEDYK" Cibórz - "ZORZA - PORT 2000" Mostki 0:0
  • "MEWA" Cigacice - "RAKOVIA" Raków 3:1
  •        

Logowanie

Losowa galeria

TURNIEJ Z ANDRZEJEM JUSKOWIAKIEM
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 385, wczoraj: 470
ogółem: 1 356 095

statystyki szczegółowe

Odtwarzacz

Relacja spotkania

herb "RAKOVIA" Raków
1:3
(0:3)
herb  "KLON" Babimost
"RAKOVIA" Raków   "KLON" Babimost

2018-10-07, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

herb  "KLON" Babimost Informacje o kadrze "KLON" Babimost

1. Lewandowski Michał   
2. Schuster Karol   
3. Szofer Damian   
4. Bovkun Mykhailo  kontuzja 55" Kłębucki Dawid  zmiana 82" Henc Dominik 
5. Waligóra Rafał   
6. Bukato Jakub bramka   
7. Krzywiński Jacek   
8. Wojtek Radosław bramka   
9. Mieżeń Daniel   
10. Gierszewski Kajetan   
11. Muszalski Patryk bramka ??ta kartka   

herb  "KLON" Babimost Zawodnicy rezerwowi "KLON" Babimost

1. Henc Dominik   
2. Baer Filip   
3. Wołek Mateusz   

herb  "KLON" Babimost Prezentacja graficzna składu drużyny "KLON" Babimost


Lewandowski Michał
Schuster Karol
Szofer Damian
Muszalski Patryk
Krzywiński Jacek
Gierszewski Kajetan
Wojtek Radosław
Waligóra Rafał
zmiana
Bovkun Mykhailo
Kłębucki Dawid
Mieżeń Daniel
Bukato Jakub

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama

Buttony

Ostatnie spotkanie

"RAKOVIA" Raków "KLON" Babimost
"RAKOVIA" Raków 1:3 "KLON" Babimost
2018-10-07, 15:00:00
    relacja »

Najbliższe spotkanie

"ZORZA-PORT 2000" Mostki "KLON" Babimost
"ZORZA-PORT 2000" Mostki   "KLON" Babimost
2018-10-21, 15:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
"SPARTA" Nietkowice 6:0 "BIZON" Wilkowo
"SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp 1:0 "VICTORIA" Szczaniec
TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra 6:4 "ZENIT" Ługów
"DRZONKOWIANKA" Racula 6:1 "ZJEDNOCZENI" Lubrza
"MEDYK" Cibórz 0:0 "ZORZA - PORT 2000" Mostki
"MEWA" Cigacice 3:1 "RAKOVIA" Raków

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
"BIZON" Wilkowo - "RAKOVIA" Raków
"ZORZA - PORT 2000" Mostki - "KLON" Babimost
"ZJEDNOCZENI" Lubrza - "MEDYK" Cibórz
"ZENIT" Ługów - "DRZONKOWIANKA" Racula
"VICTORIA" Szczaniec - TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra
"SPARTA" Nietkowice - "SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp