"KLON" BABIMOST - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • "KLON" Babimost - "KARPIK" Kopanica
  • "KLON" Babimost - "GWIAZDA" Siedlec
  • "KLON" Babimost - "DELTA" Smardzewo
  • "KLON" Babimost - "SOKÓŁ" Kalsk
  • "KLON" Babimost - "ZRYW" Rzeczyca
  • "KLON" Babimost - "SCHNUG" Chociule
  • KS Radoszyn - "KLON" Babimost
  •        

Logowanie

Losowa galeria

Friedrichshain 20-21.06.2009
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 290, wczoraj: 238
ogółem: 1 319 063

statystyki szczegółowe

Odtwarzacz

Relacja spotkania

herb "LECH" Sulechów
2:1
(2:0)
herb  "KLON" Babimost
"LECH" Sulechów   "KLON" Babimost

2017-11-12, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

herb  "KLON" Babimost Informacje o kadrze "KLON" Babimost

1. Lewandowski Michał kapitan   
2. Gról Michał  (1 asysta)   
3. Szofer Damian ??ta kartka   
4. Janeczek Andrzej   
5. Baer Filip ??ta kartka   
6. Gierszewski Kajetan   
7. Wojtek Radosław bramka   
8. Krzywiński Jacek  kontuzja 12" Rakowski Andrzej   kontuzja 66" Waligóra Rafał 
9. Szczeszek Tomasz   
10. Schuster Karol   
11. Muszalski Patryk   

herb  "KLON" Babimost Zawodnicy rezerwowi "KLON" Babimost

1. Waligóra Rafał   

herb  "KLON" Babimost Prezentacja graficzna składu drużyny "KLON" Babimost


Lewandowski Michał
Schuster Karol
Szczeszek Tomasz
Janeczek Andrzej
Szofer Damian
Muszalski Patryk
zmiana
Krzywiński Jacek
Rakowski Andrzej
Gról Michał
Gierszewski Kajetan
Wojtek Radosław
Baer Filip

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama

Buttony

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najbliższe spotkanie

 "KLON" Babimost "DELTA" Smardzewo
mecz towarzyski
"KLON" Babimost   "DELTA" Smardzewo
2018-07-23, 18:00:00

Wyniki

Mecze sparingowe
"KLON" Babimost "KARPIK" Kopanica
"KLON" Babimost "GWIAZDA" Siedlec
"KLON" Babimost "DELTA" Smardzewo
"KLON" Babimost "SOKÓŁ" Kalsk
"KLON" Babimost "ZRYW" Rzeczyca
"KLON" Babimost "SCHNUG" Chociule
KS Radoszyn "KLON" Babimost

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
"ZORZA - PORT 2000" Mostki - "BIZON" Wilkowo
"ZJEDNOCZENI" Lubrza - "BŁĘKITNI" Toporów
"ZENIT" Ługów - "RAKOVIA" Raków
"VICTORIA" Szczaniec - "MEWA" Cigacice
"SPARTA" Nietkowice - "KLON" Babimost
"SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp - "MEDYK" Cibórz
TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra - "DRZONKOWIANKA" Racula

Statystyki drużyny