"KLON" BABIMOST - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • "BŁĘKITNI" Toporów - "ZORZA - PORT 2000" Mostki 2:1
  • "ISKRA" Łagów - "RAKOVIA" Raków 4:1
  • "LECH" Sulechów - "KLON" Babimost 2:1
  • "MEWA" Cigacice - "SPARTA" Nietkowice 4:1
  • "BIZON" Wilkowo - "MEDYK" Cibórz 8:2
  • "ZJEDNOCZENI" Lubrza - "BŁYSKAWICA" Lubinicko 4:0
  • "SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp - "ZENIT" Ługów 1:2
  •        

Logowanie

Losowa galeria

Mecz z KS \"ISKRA\" Łagów Lubuski 24.05.2009
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 141, wczoraj: 276
ogółem: 1 267 496

statystyki szczegółowe

Odtwarzacz

Relacja spotkania

herb "LECH" Sulechów
2:1
(2:0)
herb  "KLON" Babimost
"LECH" Sulechów   "KLON" Babimost

2017-11-12, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

herb  "KLON" Babimost Informacje o kadrze "KLON" Babimost

1. Lewandowski Michał kapitan   
2. Gról Michał  (1 asysta)   
3. Szofer Damian ??ta kartka   
4. Janeczek Andrzej   
5. Baer Filip ??ta kartka   
6. Gierszewski Kajetan   
7. Wojtek Radosław bramka   
8. Krzywiński Jacek  kontuzja 12" Rakowski Andrzej   kontuzja 66" Waligóra Rafał 
9. Szczeszek Tomasz   
10. Schuster Karol   
11. Muszalski Patryk   

herb  "KLON" Babimost Zawodnicy rezerwowi "KLON" Babimost

1. Waligóra Rafał   

herb  "KLON" Babimost Prezentacja graficzna składu drużyny "KLON" Babimost


Lewandowski Michał
Schuster Karol
Szczeszek Tomasz
Janeczek Andrzej
Szofer Damian
Muszalski Patryk
zmiana
Krzywiński Jacek
Rakowski Andrzej
Gról Michał
Gierszewski Kajetan
Wojtek Radosław
Baer Filip

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama

Buttony

Ostatnie spotkanie

"LECH" Sulechów "KLON" Babimost
"LECH" Sulechów 2:1 "KLON" Babimost
2017-11-12, 14:00:00
    relacja »

Najbliższe spotkanie

"DRZONKOWIANKA" Racula "KLON" Babimost
mecz towarzyski
"DRZONKOWIANKA" Racula   "KLON" Babimost
2018-02-17, 13:00:00

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
"BŁĘKITNI" Toporów 2:1 "ZORZA - PORT 2000" Mostki
"ISKRA" Łagów 4:1 "RAKOVIA" Raków
"LECH" Sulechów 2:1 "KLON" Babimost
"MEWA" Cigacice 4:1 "SPARTA" Nietkowice
"BIZON" Wilkowo 8:2 "MEDYK" Cibórz
"ZJEDNOCZENI" Lubrza 4:0 "BŁYSKAWICA" Lubinicko
"SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp 1:2 "ZENIT" Ługów

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14