"KLON" BABIMOST - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • "BŁĘKITNI" Toporów - "ZORZA - PORT 2000" Mostki 2:1
  • "ISKRA" Łagów - "RAKOVIA" Raków 4:1
  • "LECH" Sulechów - "KLON" Babimost 2:1
  • "MEWA" Cigacice - "SPARTA" Nietkowice 4:1
  • "BIZON" Wilkowo - "MEDYK" Cibórz 8:2
  • "ZJEDNOCZENI" Lubrza - "BŁYSKAWICA" Lubinicko 4:0
  • "SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp - "ZENIT" Ługów 1:2
  •        

Logowanie

Losowa galeria

Piłkarski Piknik z LKS \"KLON\" 26.06.2010
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 147, wczoraj: 231
ogółem: 1 252 051

statystyki szczegółowe

Odtwarzacz

Relacja spotkania

herb  "KLON" Babimost
2:5
(1:1)
herb "ZJEDNOCZENI" Lubrza
"KLON" Babimost   "ZJEDNOCZENI" Lubrza

2017-09-10, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

herb  "KLON" Babimost Informacje o kadrze "KLON" Babimost

1. Lewandowski Michał kapitan   
2. Gról Michał   
3. Szofer Damian   
4. Gabała Andrzej   
5. Szefner Dawid   
6. Gierszewski Kajetan bramka bramka   
7. Krzywiński Jacek   
8. Przygocki Patryk   
9. Piosik Mirosław  (2 asysty)   
10. Schuster Karol   
11. Lechel Paweł  kontuzja 46" Ryczek Piotr   

herb  "KLON" Babimost Zawodnicy rezerwowi "KLON" Babimost

1. Muszalski Patryk   

herb  "KLON" Babimost Prezentacja graficzna składu drużyny "KLON" Babimost


Lewandowski Michał
zmiana
Lechel Paweł
Ryczek Piotr
Piosik Mirosław
Schuster Karol
Gabała Andrzej
Szofer Damian
Krzywiński Jacek
Szefner Dawid
Gról Michał
Gierszewski Kajetan
Przygocki Patryk

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama

Buttony

Ostatnie spotkanie

"LECH" Sulechów "KLON" Babimost
"LECH" Sulechów 2:1 "KLON" Babimost
2017-11-12, 14:00:00
    relacja »

Najbliższe spotkanie

"DRZONKOWIANKA" Racula "KLON" Babimost
mecz towarzyski
"DRZONKOWIANKA" Racula   "KLON" Babimost
2018-02-17, 13:00:00

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
"BŁĘKITNI" Toporów 2:1 "ZORZA - PORT 2000" Mostki
"ISKRA" Łagów 4:1 "RAKOVIA" Raków
"LECH" Sulechów 2:1 "KLON" Babimost
"MEWA" Cigacice 4:1 "SPARTA" Nietkowice
"BIZON" Wilkowo 8:2 "MEDYK" Cibórz
"ZJEDNOCZENI" Lubrza 4:0 "BŁYSKAWICA" Lubinicko
"SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp 1:2 "ZENIT" Ługów

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14