dzisiaj: 564, wczoraj: 381
ogółem: 2 245 736
statystyki szczegółowe
Przedstawiamy końcowe tabele klasy "A" , "B" , "C" za sezon 2009/2010
KOŃCOWA TABELA KLASY "A" I GRUPA sezon 2009/2010
M -ce | Klub | Mecze | Pkt. | Bramki |
|
1 | PORT Formacja 2000 | 30 | 76 | 145:34 | Awans |
2 | BIZON Wilkowo | 30 | 61 | 105:63 | Awans |
3 | MEDYK Cibórz | 30 | 60 | 90:43 |
|
4 | Błękitni Ołobok | 30 | 58 | 72:39 |
|
5 | SOKÓŁ Kalsku | 30 | 45 | 60:45 |
|
6 | ZJEDNOCZENI Lubrza | 30 | 44 | 61:59 |
|
7 | SPARTA NIETKOWICE | 30 | 43 | 58:62 |
|
8 | Zryw Rzeczyca | 30 | 42 | 61:61 |
|
9 | Błyskawica LUBINICKO | 30 | 41 | 60:63 |
|
10 | Zorza Mostki | 30 | 39 | 67:75 |
|
11 | KRUSZYWO Raduszec ST. | 30 | 37 | 67:86 |
|
12 | OBRA Trzciel | 30 | 35 | 67:114 |
|
13 | NAFTA Rybaki | 30 | 34 | 74:108 | SPADEK |
14 | LECH Sulechów | 30 | 30 | 70:91 | SPADEK |
15 | VICTORIA Szczaniec | 30 | 26 | 37:93 | SPADEK |
16 | Czarni Czarnowo | 30 | 17 | 51:109 | SPADEK |
KOŃCOWA TABELA KLASY "B" PODOKRĘG sezon 2009/2010 Świebodzin
Poz. | COUNTRY Drużyn | Meczów | Pkt. | Bramki |
|
1. | " KLON " BABIMOST | 22 | 51 | 66 - 21 | Awans |
2. | "Sokół" Dąbrówka Wlkp. | 22 | 49 | 71 - 26 | Awans |
3. | " Jedność " Podmokle | 22 | 40 | 41 - 25 |
|
4. | " LUBUSZE " Rusinów | 22 | 39 | 48 - 26 |
|
5. | "Chrobry" Brójce | 22 | 32 | 42 - 41 |
|
6. | " ISKRA " ŁAGÓW | 22 | 29 | 47 - 55 |
|
7. | " MEDYK "II Cibórz | 22 | 29 | 49 - 73 |
|
8. | " WOGA " Chociule | 22 | 28 | 45 - 41 |
|
9. | " GROM " Skąpe | 22 | 22 | 41 - 57 |
|
10. | " SOKÓŁ " Rozłogi | 22 | 21 | 32 - 57 |
|
11. | "Meteor" Jordanowo | 22 | 20 | 35 - 52 |
|
12. | " ZJEDNOCZENI "II Lubrza | 22 | 7 | 23 - 66 | SPADEK |
KOŃCOWA TABELA KLASY "C" PODOKRĘG sezon 2009/2010 Świebodzin
1 | SANTOS Świebodzinie | 16 | 48 | 91-22 | Awans |
2 | Czarni Pałck | 16 | 33 | 44-28 | Awans |
3 | Orzeł Niekarzyn | 16 | 31 | 40-27 | Awans |
4 | Olimp Kręcko | 16 | 27 | 49-40 | Awans |
5 | Błękitni Bukowiec | 16 | 26 | 46-36 |
|
6 | Brunatni Sieniawa | 16 | 24 | 40-31 |
|
7 | Delta Smardzewo | 16 | 14 | 33-62 |
|
8 | II Zenit Ługów | 16 | 5 | 17-64 |
|
9 | Znicz Kosieczyn | 16 | 3 | 21-71 |
|
10 | Avia Węgrzynice | 0 | 0 | 0-0 |
|
czy to juz oficjalne tabele? bo slyszalem pogloski ze maja zrobic dwie grupu Bklasy?
TAKA MYŚL MOŻE ZRODZIŁA SIĘ W KTÓREJŚ GŁOWIE ALE TEGO OFICJALNIE NIKT NIE PODAŁ.TO SĄ TABELR KOŃCOWE PO WERYFIKACJI SEZONU 09/10 A JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ UKŁAD GRUP POSZCZEGÓLNYCH KLAS TO MUSIMY CIERPLIWIE CZEKAC...
W A KLASIE ZAGRAJA- MEDYK CIBORZ/SPARTA NIETKOWICE/ZJEDNOCZENI LUBRZA/SOKOL KALSK/BLEKITNI OLOBOK/ZRYW RZECZYCA/BLYSKAWICA LUBINICKO/KRUSZYWO RADUSZEC/ZORZA MOSTKI/OBRA TRZCIEL/SPARTAK BUDACHOW/BOBR BOBROWICE/RYWAL STARGARD GUBINSKI/ZENIT MYSZECIN/SOKOL DABROWKA WLKP./KLON BABIMOST/
dobry poczatek
Brak aktywnych ankiet. |
"VICTORIA" Szczaniec | 4:0 | "KLON" Babimost |
2019-06-16, 16:00:00 |
||
relacja » |
Ostatnia kolejka 26 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Zielona Góra I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 27 |