TURNIEJ Z ANDRZEJEM JUSKOWIAKIEM

• autor: klonklon, 2017-04-25 08:15

ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW O GODZ. 14:00

autor: ~zawodnik IŁ 2017-04-30 18:12:36

avatar Do zawodników i trenera KB (za wyjątkiem kapitana i chłopaczka z nr 11) panowie (celowo z małej litery) wygrać mecz można umiejętnościami, przegrać niestety trzeba umieć z klasą a wam tego wczoraj zabrakło a szkoda. Jadąc na mecz nie reprezentujemy tylko siebie i swoich ambicji, reprezentujecie gminę Babimost i biorąc pod uwagę jak przyjęliście porażkę bez klasy i honoru to powinno być Wam wstyd. Wpadki się zdarzają i oczywiście IŁ życzy Wam awansu do klasy okręgowej gdyż z takim obiektem i zapleczem A klasa to takie minimum, niestety nie mogę tego powiedzieć o części zawodników jak i sztabie szkoleniowym.

autor: ~Klon 2017-04-30 19:04:20

avatar Nie wiem na czym miałaby polegadz brak klasy i honoru ale pewnie chodzi o sprawdzenie po meczu zawodnikow gospodarzy moim zdaniem to totalna glupota wygrywamy 2:0 i gramy sporo lepiej a ten Siwy baran zamiast ustawic zawodnikow do defensywy to my wszyscy 3 bramke strzelamy po jaki ch., a wypunktowal nas obronca ktory mijal was jak magazyny TFP, okręgówka? Po co.

autor: ~ff 2017-04-30 21:38:56

avatar a co było z Lubinickiem p***** zmiany i u siebie plecy bledy i jeszcze raz bledy w taktyce

autor: ~ Babimost 2017-04-30 22:06:01

autor: ~ Babimost 2017-04-30 22:09:11

autor: ~Klon 2017-04-30 22:11:01

avatar za zasługi gineli podczas wojny Panie Siwy, Babimost to spora aglomeracja znajdą się inni bardziej kumaci. Proszę wybaczyc słowo baran ale takiej rażace błedy w taktyce niestety ale sa niedopuszczalne grac o klase lepiej prowadzić 0:2, przegrywajac 4:3 zenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

autor: ~ Babimost 2017-04-30 22:20:11

avatar Ja nie pisze jako pan siwy jakoś tych bardziej kumatych nie widac a ty pewnie jestes z ekipy bomstfans to pokazaliscie zenade po meczu z lubinickiem

autor: ~Klon 2017-04-30 22:29:41

avatar Fani to idea piłki nożnej poczytaj sobie w sieci o tym, mają prawo wyrażać swoje emocje, nie czepialbym się jakbysmy w Łagowie byli słabsi wszystkim sie zdarza ale k.... bylismy o klase lepsi to nie uwazazasz ze prowadzac 2 zero trzeba troszke byc cwaniakiem poczekac na rywala upokorzyc ich bardziej a nie na huura po 3 gola, i zostało nam tylko sprawdzanie zawodników ja bym tam sprawdził max 2.

autor: ~ Babimost 2017-04-30 22:33:05

avatar Do autora komentarza klon pisze jako zawodnik klonu a nie jako trener klonu

autor: ~Klon 2017-04-30 22:37:16

avatar No dobrze ale uwierz mi trace kilka godzin w sobote z***** troche km i czuje upokorzenie.

autor: ~Klon 2017-04-30 22:42:36

avatar I prosze o info skąd Wam się wzieło to sprawdzanie zawodników bo nie jarzę, przecietni A klasowcy a wy sprawdzacie czyj to tepy pomysł?

autor: ~Babimost 2017-04-30 22:59:16

autor: ~Klon 2017-04-30 23:04:10

avatar Prawo a sens to dwie subtelne rożnice przeprosiłem za słowo baran a ty nie wyciągnałes z tych przeprosin tego co powinienes tylko weź pod uwagę fakt, że takie sprawdzanie działa prowokujaca na przeciwnike i owe podraznienie kosztowało was 3 punkty, szkoda, dobranoc, A M jak Miłośc to jeszcze leci?

autor: ~ Babimost 2017-04-30 23:14:29

avatar Przeprosiles sam sobie wyciagni wnioski bo usiąść z boku i krytykować to każdy z nas potrafi

autor: ~ Babimost 2017-04-30 23:22:36

avatar Do zawodnika Ił jaka wy pokazaliscie klasę i honor ze masz problem do zawodników i sztabu jak sami podczas meczu wyzywaliscie nas od pedałów i takie tam epitety leciały z waszej strony

autor: ~Zawodnik IŁ 2017-05-01 12:27:36

avatar Co do wyzwisk to zapewne tak było z naszej jak i z Waszej strony w ekstraklasie to nagminne a co dopiero w amatorskiej A klasie, honor i klasa to zachowanie po meczu głowy spuszczone i do szatni, oraz żenująca walka o walkower bo zawodnik szukał dowodu osobistego za długo. Co do pedałów, wiesz kiedy powinieneś się obrazić na ów epitet? Tylko i wyłącznie jakbyś nim był - a jesteś?

autor: ~Robert Bolanowski 2017-05-04 21:33:38

avatar Właśnie przeczytałem powyższe komentarze i w imieniu grupy kibiców BomstFans, chciałbym się stanowczo odciąć od wcześniejszych wpisów. Byliśmy i zawsze będziemy za Trenerem oraz Piłkarzami, bo wiemy ile poświęcacie dla Naszego klubu. Wyniki są sprawą drugorzędną i niezależnie od nich będziemy zawsze razem z Wami a jesteśmy z Wami od 2012r. i pamiętamy gorsze sezony od obecnego. Zawodnik z Łagowa ma prawo wyrażać swoją opinię ale wylewanie żalów przez sfrustrowanego mieszkańca Babimostu pod psełdonimiem jest śmieszne. Dla Nas liczy się KLON BABIMOST i dziękujemy Wam za walkę w każdym meczu!