"KLON" BABIMOST - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • "RAKOVIA" Raków - "BŁYSKAWICA" Lubinicko 5:0
  • "MEWA" Cigacice - "LECH" Sulechów 0:4
  • "ISKRA" Łagów - "MEDYK" Cibórz 2:4
  • "KLON" Babimost - "ZORZA - PORT 2000" Mostki 0:2
  • "SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp - "ZJEDNOCZENI" Lubrza 4:1
  • "SPARTA" Nietkowice - "ZENIT" Ługów 3:5
  • "BŁĘKITNI" Toporów - "BIZON" Wilkowo 0:5
  •        

Logowanie

Losowa galeria

Mecz Pamięci o Arturze Maraszku 01.05.2009
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 94, wczoraj: 239
ogółem: 1 293 163

statystyki szczegółowe

Odtwarzacz

Statystyki drużyny

Czas gry

1. Lewandowski Michał
Lewandowski Michał 1620 minut
2. Gierszewski Kajetan
Gierszewski Kajetan 1600 minut
3. Krzywiński Jacek
Krzywiński Jacek 1343 minut
4. Gról Michał
Gról Michał 1325 minut
5. Szofer Damian
Szofer Damian 1274 minut
6. Wojtek Radosław
Wojtek Radosław 1257 minut
7. Gabała Andrzej
Gabała Andrzej 1187 minut
8. Przygocki Patryk
Przygocki Patryk 1163 minut
9. Schuster Karol
Schuster Karol 1121 minut
10. Szczeszek Tomasz
Szczeszek Tomasz 1017 minut
11. Janeczek Andrzej
Janeczek Andrzej 820 minut
12. Lechel Paweł
Lechel Paweł 713 minut
13. Szefner Dawid
Szefner Dawid 674 minut
14. Baer Filip
Baer Filip 549 minut
15. Łyskawa Jakub
Łyskawa Jakub 450 minut
16. Waligóra Rafał
Waligóra Rafał 356 minut
17. Piosik Mirosław
Piosik Mirosław 341 minut
18.  Rakowski Andrzej
Rakowski Andrzej 292 minut
19. Muszalski Patryk
Muszalski Patryk 270 minut
20. Muszalski Łukasz
Muszalski Łukasz 76 minut
21. Józefacki Maciej
Józefacki Maciej 70 minut
22. Ryczek Piotr
Ryczek Piotr 59 minut

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama

Buttony

Ostatnie spotkanie

 "KLON" Babimost "ZORZA-PORT 2000" Mostki
"KLON" Babimost 0:2 "ZORZA-PORT 2000" Mostki
2018-04-22, 15:00:00
    relacja »

Najbliższe spotkanie

"SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp "KLON" Babimost
"SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp   "KLON" Babimost
2018-04-29, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Wyniki

Ostatnia kolejka 18
"RAKOVIA" Raków 5:0 "BŁYSKAWICA" Lubinicko
"MEWA" Cigacice 0:4 "LECH" Sulechów
"ISKRA" Łagów 2:4 "MEDYK" Cibórz
"KLON" Babimost 0:2 "ZORZA - PORT 2000" Mostki
"SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp 4:1 "ZJEDNOCZENI" Lubrza
"SPARTA" Nietkowice 3:5 "ZENIT" Ługów
"BŁĘKITNI" Toporów 0:5 "BIZON" Wilkowo

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 19
"LECH" Sulechów - "ISKRA" Łagów
"BIZON" Wilkowo - "MEWA" Cigacice
"SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp - "KLON" Babimost
"ZENIT" Ługów - "ZORZA - PORT 2000" Mostki
"MEDYK" Cibórz - "RAKOVIA" Raków
"ZJEDNOCZENI" Lubrza - "BŁĘKITNI" Toporów
"BŁYSKAWICA" Lubinicko - "SPARTA" Nietkowice