"KLON" BABIMOST - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • "KLON" Babimost - "KARPIK" Kopanica
  • "KLON" Babimost - "GWIAZDA" Siedlec
  • "KLON" Babimost - "DELTA" Smardzewo
  • "KLON" Babimost - "SOKÓŁ" Kalsk
  • "KLON" Babimost - "ZRYW" Rzeczyca
  • "KLON" Babimost - "SCHNUG" Chociule
  • KS Radoszyn - "KLON" Babimost
  •        

Logowanie

Losowa galeria

Friedrichshain 20-21.06.2009
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 311, wczoraj: 238
ogółem: 1 319 084

statystyki szczegółowe

Odtwarzacz

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
"ZORZA-PORT 2000" Mostki "BIZON" Wilkowo 17:00
"ZJEDNOCZENI" Lubrza "BŁĘKITNI" Toporów 17:00
"ZENIT" Ługów "RAKOVIA" Raków 17:00
"VICTORIA" Szczaniec "MEWA" Cigacice 17:00
"SPARTA" Nietkowice "KLON" Babimost 17:00
"SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp "MEDYK" Cibórz 17:00
TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra "DRZONKOWIANKA" Racula 17:00
"BIZON" Wilkowo "DRZONKOWIANKA" Racula 17:00
"MEDYK" Cibórz TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra 17:00
"MEWA" Cigacice "SPARTA" Nietkowice 17:00
"RAKOVIA" Raków "VICTORIA" Szczaniec 17:00
"BŁĘKITNI" Toporów "ZENIT" Ługów 17:00
"ZORZA-PORT 2000" Mostki "ZJEDNOCZENI" Lubrza 17:00
2018-08-26 "KLON" Babimost "SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp 15:00
"ZJEDNOCZENI" Lubrza "BIZON" Wilkowo 17:00
"ZENIT" Ługów "ZORZA-PORT 2000" Mostki 17:00
"VICTORIA" Szczaniec "BŁĘKITNI" Toporów 17:00
"SPARTA" Nietkowice "RAKOVIA" Raków 17:00
"SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp "MEWA" Cigacice 17:00
"DRZONKOWIANKA" Racula "MEDYK" Cibórz 17:00
2018-09-01 TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra "KLON" Babimost 16:00
"BIZON" Wilkowo "MEDYK" Cibórz 17:00
"KLON" Babimost "DRZONKOWIANKA" Racula 17:00
"MEWA" Cigacice TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra 17:00
"RAKOVIA" Raków "SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp 17:00
"BŁĘKITNI" Toporów "SPARTA" Nietkowice 17:00
"ZORZA-PORT 2000" Mostki "VICTORIA" Szczaniec 17:00
"ZJEDNOCZENI" Lubrza "ZENIT" Ługów 17:00
"ZENIT" Ługów "BIZON" Wilkowo 17:00
"VICTORIA" Szczaniec "ZJEDNOCZENI" Lubrza 17:00
"SPARTA" Nietkowice "ZORZA-PORT 2000" Mostki 17:00
"SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp "BŁĘKITNI" Toporów 17:00
TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra "RAKOVIA" Raków 17:00
"DRZONKOWIANKA" Racula "MEWA" Cigacice 17:00
"MEDYK" Cibórz "KLON" Babimost 17:00
"BIZON" Wilkowo "KLON" Babimost 17:00
"MEWA" Cigacice "MEDYK" Cibórz 17:00
"RAKOVIA" Raków "DRZONKOWIANKA" Racula 17:00
"BŁĘKITNI" Toporów TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra 17:00
"ZORZA-PORT 2000" Mostki "SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp 17:00
"ZJEDNOCZENI" Lubrza "SPARTA" Nietkowice 17:00
"ZENIT" Ługów "VICTORIA" Szczaniec 17:00
"VICTORIA" Szczaniec "BIZON" Wilkowo 17:00
"SPARTA" Nietkowice "ZENIT" Ługów 17:00
"SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp "ZJEDNOCZENI" Lubrza 17:00
TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra "ZORZA-PORT 2000" Mostki 17:00
"DRZONKOWIANKA" Racula "BŁĘKITNI" Toporów 17:00
"MEDYK" Cibórz "RAKOVIA" Raków 17:00
"KLON" Babimost "MEWA" Cigacice 17:00
"BIZON" Wilkowo "MEWA" Cigacice 17:00
"RAKOVIA" Raków "KLON" Babimost 17:00
"BŁĘKITNI" Toporów "MEDYK" Cibórz 17:00
"ZORZA-PORT 2000" Mostki "DRZONKOWIANKA" Racula 17:00
"ZJEDNOCZENI" Lubrza TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra 17:00
"ZENIT" Ługów "SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp 17:00
"VICTORIA" Szczaniec "SPARTA" Nietkowice 17:00
"SPARTA" Nietkowice "BIZON" Wilkowo 17:00
"SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp "VICTORIA" Szczaniec 17:00
TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra "ZENIT" Ługów 17:00
"DRZONKOWIANKA" Racula "ZJEDNOCZENI" Lubrza 17:00
"MEDYK" Cibórz "ZORZA-PORT 2000" Mostki 17:00
"KLON" Babimost "BŁĘKITNI" Toporów 17:00
"MEWA" Cigacice "RAKOVIA" Raków 17:00
10  "BIZON" Wilkowo "RAKOVIA" Raków 17:00
10  "BŁĘKITNI" Toporów "MEWA" Cigacice 17:00
10  "ZORZA-PORT 2000" Mostki "KLON" Babimost 17:00
10  "ZJEDNOCZENI" Lubrza "MEDYK" Cibórz 17:00
10  "ZENIT" Ługów "DRZONKOWIANKA" Racula 17:00
10  "VICTORIA" Szczaniec TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra 17:00
10  "SPARTA" Nietkowice "SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp 17:00
11  "SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp "BIZON" Wilkowo 17:00
11  TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra "SPARTA" Nietkowice 17:00
11  "DRZONKOWIANKA" Racula "VICTORIA" Szczaniec 17:00
11  "MEDYK" Cibórz "ZENIT" Ługów 17:00
11  "KLON" Babimost "ZJEDNOCZENI" Lubrza 17:00
11  "MEWA" Cigacice "ZORZA-PORT 2000" Mostki 17:00
11  "RAKOVIA" Raków "BŁĘKITNI" Toporów 17:00
12  "BIZON" Wilkowo "BŁĘKITNI" Toporów 17:00
12  "ZORZA-PORT 2000" Mostki "RAKOVIA" Raków 17:00
12  "ZJEDNOCZENI" Lubrza "MEWA" Cigacice 17:00
12  "ZENIT" Ługów "KLON" Babimost 17:00
12  "VICTORIA" Szczaniec "MEDYK" Cibórz 17:00
12  "SPARTA" Nietkowice "DRZONKOWIANKA" Racula 17:00
12  "SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra 17:00
13  TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra "BIZON" Wilkowo 17:00
13  "DRZONKOWIANKA" Racula "SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp 17:00
13  "MEDYK" Cibórz "SPARTA" Nietkowice 17:00
13  "KLON" Babimost "VICTORIA" Szczaniec 17:00
13  "MEWA" Cigacice "ZENIT" Ługów 17:00
13  "RAKOVIA" Raków "ZJEDNOCZENI" Lubrza 17:00
13  "BŁĘKITNI" Toporów "ZORZA-PORT 2000" Mostki 17:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2018-08-15 KS Radoszyn "KLON" Babimost 15:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-07-23 "KLON" Babimost "DELTA" Smardzewo 18:00
2018-07-29 "KLON" Babimost "KARPIK" Kopanica 17:00
2018-07-31 "KLON" Babimost "SOKÓŁ" Kalsk 18:00
2018-08-02 "KLON" Babimost "ZRYW" Rzeczyca 18:00
2018-08-05 "KLON" Babimost "SCHNUG" Chociule 17:00
2018-08-12 "KLON" Babimost "GWIAZDA" Siedlec 17:00

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama

Buttony

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najbliższe spotkanie

 "KLON" Babimost "DELTA" Smardzewo
mecz towarzyski
"KLON" Babimost   "DELTA" Smardzewo
2018-07-23, 18:00:00

Wyniki

Mecze sparingowe
"KLON" Babimost "KARPIK" Kopanica
"KLON" Babimost "GWIAZDA" Siedlec
"KLON" Babimost "DELTA" Smardzewo
"KLON" Babimost "SOKÓŁ" Kalsk
"KLON" Babimost "ZRYW" Rzeczyca
"KLON" Babimost "SCHNUG" Chociule
KS Radoszyn "KLON" Babimost

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
"ZORZA - PORT 2000" Mostki - "BIZON" Wilkowo
"ZJEDNOCZENI" Lubrza - "BŁĘKITNI" Toporów
"ZENIT" Ługów - "RAKOVIA" Raków
"VICTORIA" Szczaniec - "MEWA" Cigacice
"SPARTA" Nietkowice - "KLON" Babimost
"SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp - "MEDYK" Cibórz
TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra - "DRZONKOWIANKA" Racula

Statystyki drużyny