"KLON" BABIMOST - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra - "BIZON" Wilkowo 2:2
  • "DRZONKOWIANKA" Racula - "SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp 1:1
  • "MEDYK" Cibórz - "SPARTA" Nietkowice 1:1
  • "KLON" Babimost - "VICTORIA" Szczaniec 5:3
  • "MEWA" Cigacice - "ZENIT" Ługów 6:2
  • "ZJEDNOCZENI" Lubrza - "RAKOVIA" Raków 9:3
  •        

Logowanie

Losowa galeria

ŁAGÓW - BABIMOST 1:4 /17.10.2009
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 175, wczoraj: 302
ogółem: 1 367 798

statystyki szczegółowe

Odtwarzacz

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-08-18 "ZORZA-PORT 2000" Mostki 7:3 "BIZON" Wilkowo zobacz ›
2018-08-18 "SPARTA" Nietkowice 1:3 "KLON" Babimost relacja ›
2018-08-18 "SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp 1:1 "MEDYK" Cibórz zobacz ›
2018-08-18 TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra 0:0 "DRZONKOWIANKA" Racula zobacz ›
2018-08-19 "ZENIT" Ługów 1:1 "RAKOVIA" Raków zobacz ›
2018-08-19 "VICTORIA" Szczaniec 8:1 "MEWA" Cigacice zobacz ›
2018-08-25 "MEDYK" Cibórz 3:0 TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra zobacz ›
2018-08-25 "MEWA" Cigacice 2:0 "SPARTA" Nietkowice zobacz ›
2018-08-25 "ZORZA-PORT 2000" Mostki 4:1 "ZJEDNOCZENI" Lubrza zobacz ›
2018-08-26 "BIZON" Wilkowo 1:9 "DRZONKOWIANKA" Racula zobacz ›
2018-08-26 "KLON" Babimost 4:1 "SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp relacja ›
2018-08-26 "RAKOVIA" Raków 3:10 "VICTORIA" Szczaniec zobacz ›
2018-09-01 TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra 3:3 "KLON" Babimost relacja ›
2018-09-01 "DRZONKOWIANKA" Racula 1:0 "MEDYK" Cibórz zobacz ›
2018-09-02 "ZJEDNOCZENI" Lubrza 3:4 "BIZON" Wilkowo zobacz ›
2018-09-02 "ZENIT" Ługów 3:0 "ZORZA-PORT 2000" Mostki zobacz ›
2018-09-02 "SPARTA" Nietkowice 4:1 "RAKOVIA" Raków zobacz ›
2018-09-02 "SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp 4:3 "MEWA" Cigacice zobacz ›
2018-09-08 "DRZONKOWIANKA" Racula 3:0 "KLON" Babimost relacja ›
2018-09-08 "MEWA" Cigacice 1:2 TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra zobacz ›
2018-09-09 "BIZON" Wilkowo 2:3 "MEDYK" Cibórz zobacz ›
2018-09-09 "RAKOVIA" Raków 2:3 "SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp zobacz ›
2018-09-09 "ZORZA-PORT 2000" Mostki 0:3 "VICTORIA" Szczaniec zobacz ›
2018-09-09 "ZJEDNOCZENI" Lubrza 4:0 "ZENIT" Ługów zobacz ›
2018-09-15 TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra 4:1 "RAKOVIA" Raków zobacz ›
2018-09-15 "DRZONKOWIANKA" Racula 6:0 "MEWA" Cigacice zobacz ›
2018-09-15 "MEDYK" Cibórz 2:3 "KLON" Babimost relacja ›
2018-09-16 "ZENIT" Ługów 1:0 "BIZON" Wilkowo zobacz ›
2018-09-16 "VICTORIA" Szczaniec 1:4 "ZJEDNOCZENI" Lubrza zobacz ›
2018-09-16 "SPARTA" Nietkowice 2:3 "ZORZA-PORT 2000" Mostki zobacz ›
2018-09-22 "MEWA" Cigacice 2:3 "MEDYK" Cibórz zobacz ›
2018-09-23 "BIZON" Wilkowo 3:3 "KLON" Babimost relacja ›
2018-09-23 "RAKOVIA" Raków 0:2 "DRZONKOWIANKA" Racula zobacz ›
2018-09-23 "ZORZA-PORT 2000" Mostki 1:3 "SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp zobacz ›
2018-09-23 "ZJEDNOCZENI" Lubrza 7:2 "SPARTA" Nietkowice zobacz ›
2018-09-23 "ZENIT" Ługów 1:0 "VICTORIA" Szczaniec zobacz ›
2018-09-29 "VICTORIA" Szczaniec 9:1 "BIZON" Wilkowo zobacz ›
2018-09-29 "MEDYK" Cibórz 6:2 "RAKOVIA" Raków zobacz ›
2018-09-30 "SPARTA" Nietkowice 0:1 "ZENIT" Ługów zobacz ›
2018-09-30 "SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp 2:2 "ZJEDNOCZENI" Lubrza zobacz ›
2018-09-30 TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra 0:2 "ZORZA-PORT 2000" Mostki zobacz ›
2018-09-30 "KLON" Babimost 3:3 "MEWA" Cigacice relacja ›
2018-10-06 "VICTORIA" Szczaniec 3:3 "SPARTA" Nietkowice zobacz ›
2018-10-07 "BIZON" Wilkowo 5:4 "MEWA" Cigacice zobacz ›
2018-10-07 "RAKOVIA" Raków 1:3 "KLON" Babimost relacja ›
2018-10-07 "ZORZA-PORT 2000" Mostki 3:0 "DRZONKOWIANKA" Racula zobacz ›
2018-10-07 "ZJEDNOCZENI" Lubrza 5:5 TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra zobacz ›
2018-10-07 "ZENIT" Ługów 1:1 "SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp zobacz ›
2018-10-13 TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra 6:4 "ZENIT" Ługów zobacz ›
2018-10-13 "DRZONKOWIANKA" Racula 6:1 "ZJEDNOCZENI" Lubrza zobacz ›
2018-10-13 "MEDYK" Cibórz 0:0 "ZORZA-PORT 2000" Mostki zobacz ›
2018-10-13 "MEWA" Cigacice 3:1 "RAKOVIA" Raków zobacz ›
2018-10-14 "SPARTA" Nietkowice 6:0 "BIZON" Wilkowo zobacz ›
2018-10-14 "SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp 1:0 "VICTORIA" Szczaniec zobacz ›
10  2018-10-20 "VICTORIA" Szczaniec 1:4 TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra zobacz ›
10  2018-10-21 "BIZON" Wilkowo 4:2 "RAKOVIA" Raków zobacz ›
10  2018-10-21 "ZORZA-PORT 2000" Mostki 2:1 "KLON" Babimost relacja ›
10  2018-10-21 "ZJEDNOCZENI" Lubrza 2:0 "MEDYK" Cibórz zobacz ›
10  2018-10-21 "ZENIT" Ługów 0:2 "DRZONKOWIANKA" Racula zobacz ›
10  2018-10-21 "SPARTA" Nietkowice 5:2 "SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp zobacz ›
11  2018-10-27 TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra 3:3 "SPARTA" Nietkowice zobacz ›
11  2018-10-27 "DRZONKOWIANKA" Racula 2:1 "VICTORIA" Szczaniec zobacz ›
11  2018-10-27 "MEDYK" Cibórz 1:3 "ZENIT" Ługów zobacz ›
11  2018-10-27 "MEWA" Cigacice 0:8 "ZORZA-PORT 2000" Mostki zobacz ›
11  2018-10-28 "SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp 5:1 "BIZON" Wilkowo zobacz ›
11  2018-10-28 "KLON" Babimost 8:2 "ZJEDNOCZENI" Lubrza relacja ›
12  2018-11-04 "ZORZA-PORT 2000" Mostki 3:0 "RAKOVIA" Raków zobacz ›
12  2018-11-04 "ZJEDNOCZENI" Lubrza 11:4 "MEWA" Cigacice zobacz ›
12  2018-11-04 "ZENIT" Ługów 3:0 "KLON" Babimost relacja ›
12  2018-11-04 "VICTORIA" Szczaniec 5:1 "MEDYK" Cibórz zobacz ›
12  2018-11-04 "SPARTA" Nietkowice 5:1 "DRZONKOWIANKA" Racula zobacz ›
12  2018-11-04 "SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp 1:1 TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra zobacz ›
13  2018-11-10 TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra 2:2 "BIZON" Wilkowo zobacz ›
13  2018-11-10 "DRZONKOWIANKA" Racula 1:1 "SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp zobacz ›
13  2018-11-10 "MEDYK" Cibórz 1:1 "SPARTA" Nietkowice zobacz ›
13  2018-11-10 "MEWA" Cigacice 6:2 "ZENIT" Ługów zobacz ›
13  2018-11-11 "KLON" Babimost 5:3 "VICTORIA" Szczaniec relacja ›
13  2018-11-11 "ZJEDNOCZENI" Lubrza 9:3 "RAKOVIA" Raków zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2019-03-02 "OBRA" Zbąszyń "KLON" Babimost 15:00

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Reklama

Buttony

Ostatnie spotkanie

 "KLON" Babimost "VICTORIA" Szczaniec
"KLON" Babimost 5:3 "VICTORIA" Szczaniec
2018-11-11, 14:00:00
    relacja »

Najbliższe spotkanie

"OBRA" Zbąszyń  "KLON" Babimost
mecz towarzyski
"OBRA" Zbąszyń   "KLON" Babimost
2019-03-02, 15:00:00

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
TKKF "CHYNOWIANKA" Zielona Góra 2:2 "BIZON" Wilkowo
"DRZONKOWIANKA" Racula 1:1 "SOKÓŁ" Dąbrówka Wlkp
"MEDYK" Cibórz 1:1 "SPARTA" Nietkowice
"KLON" Babimost 5:3 "VICTORIA" Szczaniec
"MEWA" Cigacice 6:2 "ZENIT" Ługów
"ZJEDNOCZENI" Lubrza 9:3 "RAKOVIA" Raków

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14